Kategorie:

Męskie i damskie zegarki Certina

Już w Starożytnym Rzymie często podkreślano rolę i znaczenie upływającego czasu. Świadczą o tym liczne sentencje łacińskie np. „Tempus fugit, aeternitas manet” („Czas upływa, wieczność pozostaje”). Każdy z nas odmierza czas. Jednak w dzisiejszych, nomen omen, czasach kupno zegarka tylko z pozoru jest łatwym zadaniem. Mamy na rynku tak szeroki wybór wariantów, że czasem naprawdę ciężko się zdecydować. W tym artykule odkryjemy przed Tobą firmę Certina i ciekawe propozycje wyboru odpowiedniego zegarka.

Zegarki Certina – co warto wiedzieć

Firma początkowo nosiła nazwę Grana. Została założona w 1888 roku, przez braci Kurth, w niewielkiej miejscowości Grenchen w Szwajcarii. Pierwszy zegarek braci Alfreda i Adolfa Kurth powstał w 1906 roku – był to damski model Grana, który niebawem został nagrodzony na targach w Mediolanie, Brukseli i Bernie. Nazwę Certina nadano firmie w 50 rocznicę jej istnienia. Pochodzi ona od łacińskiego słowa „certus” czyli „pewny”. Zaczęła się bowiem kojarzyć z jakością i niezawodnością. Obecnie Certina należy do Grupy Swatch. Twarzą kampanii reklamowej marki Certina jest znany, polski kierowca formuły 1 – Robert Kubica. Przyjrzyjmy się więc poniżej ofercie tej firmy z bogatą tradycją produkcji czasomierzy.

Zegarki męskie Certina

Choć marka Certina kojarzy się z klasycznym zegarkiem na rękę, do garnituru lub koszuli to, chcąc kupić wskazówkowy zegarek sportowy, też dobrze trafiłeś. W tym przypadku możesz wybrać któryś z czasomierzy z dopiskiem Chronograph z serii Certina DS Podium, na przykład: Zegarek Certina DS Podium Chronograph Lap Timer COSC Chronometer Racing Edition lub Zegarek Certina DS Podium Chronograph Precidrive WRC Limited Edition. Te propozycje charakteryzuje elegancki i sportowy design oraz młodzieżowa kolorystyka więc świetnie będą komponować się z koszulką Polo lub wygodną bluzą. Jeśli jednak chcesz zostać przy stonowanym, garniturowym klasyku, na pasku lub bransolecie – wówczas zdecyduj się na zegarek z serii Certina DS 2, Certina DS 4 lub Certina DS 8. To dobry wybór dla pewnego siebie, zorganizowanego i silnego mężczyzny. A klasyka jest przecież zawsze na czasie. Pamiętaj jednak, że to tylko podpowiedź – Ty decydujesz, co jest najlepsze dla Ciebie.

Zegarki damskie Certina

Chcesz kupić damski zegarek wskazówkowy Certina, który świetnie będzie się komponował z Twoją nową torebką i butami? Pomyśl, czy lepiej na Twoim nadgarstku będzie wyglądał zegarek na pasku, czy na bransolecie. Wybierz też okrągły lub prostokątny kształt koperty. Zdecyduj, czy lepsze będą cyfry rzymskie, czy arabskie oraz jaka kolorystyka Ci odpowiada. Załóżmy, że wybrałaś zegarek Certina na skórzanym pasku, z okrągłą kopertą, cyframi arabskimi i w pastelowych barwach – proponujemy wówczas pochylić się nad serią Certina DS Caimano Lady. Jeśli jednak stawiasz na zegarek Certina na bransolecie, z okrągłą kopertą, cyframi rzymskimi i w kontrastowych barwach – tutaj polecamy wybrać któryś model z serii Certina DS 8 Lady lub Certina DS Podium Lady, w wariancie Automatic lub Powermatic. Jest to świetna propozycja dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą, czego chcą. To jednak tylko podpowiedź – zdecyduj więc sama, który model w pełni do Ciebie pasuje.

Zegarki Certina na zegarmistrz.com

Zastanawiasz się teraz, gdzie kupić odpowiedni dla Ciebie model zegarka? Szukaj odpowiednie zegarki Certina na zegarmistrz.com, a oprócz naszych powyższych propozycji, znajdziesz tam wiele modeli, które z pewnością zachwycą Cię nie tylko szwajcarską jakością, lecz także dobrym stosunkiem ceny do jakości. Poza tym możesz się cieszyć takimi udogodnieniami jak: dostępność od ręki, szybka i darmowa wysyłka, bezpłatny grawer i bezpłatne skracanie paska. Zdecyduj więc, jaki chcesz zegarek, doprecyzuj to na stronie www.zegarmistrz.com, przy pomocy łatwego filtrowania produktów, kup wymarzony zegarek i ciesz się jego jakością. Kiedy kolega lub koleżanka z pracy zapyta Cię, gdzie kupić taki świetny model zegarka – odpowiesz bez wahania.

Jeden komentarz do “Męskie i damskie zegarki Certina

Możliwość komentowania została wyłączona.