Kategorie:

Kolczyki z angielskim zapięciem – do kogo pasują?

Kim jest prawdziwa dama bez gustownej i przykuwającej wzrok biżuterii? Kolczyki z zapięciem w stylu angielskim są od lat reprezentantem elegancji i klasy. Ceni się je za wygodę i ponadczasowy urok. Czym zaskakują, dlaczego warto je kupić i kto powinien je nosić?

Czym charakteryzują się kolczyki z angielskim zapięciem?

Są wykonane z grubszego druciku, dzięki czemu są odporne na wygięcia i uszkodzenia. Ich zapięcia posiadają małe zawiasy, które po przewleczeniu przez ucho, zatrzaskują się. Prezentują typowo angielską elegancję, zazwyczaj nie są długie, ale nie oznacza to, że nie robią wrażenia. Zapewniają idealny balans między przepychem a wyrafinowaniem. Dają się zauważyć, ale zawsze prezentują klasę dorównującą damie. Ich największą zaletą jest wygoda noszenia. Kolczyki z angielskim zapięciem nie otwierają się przypadkowo – szanse, że je zgubisz, są bardzo małe! Ich ponadczasowy szyk łączy się z niezwykłą trwałością dzięki grubszym drucikom i bardziej niż innego typu kolczyki – masywną budową. Zapięcie angielskie zmniejsza ryzyko, że złamiesz lub odkształcisz biżuterię, co pozwala na długie i przyjemne użytkowanie. Ich dostojność sprawi, że każdy, kto je ubierze, poczuje się jak brytyjska lady. Niektóre modele polemizują z klasycznym designem tego typu kolczyków i wprowadzają nowoczesne elementy, które tworzą ciekawą i gustowną kompozycję. Wygoda noszenia i wyjątkowy szyk pozwala na niezachwianą pewność siebie, która przyozdabia każdego lepiej niż najbardziej prestiżowa biżuteria.

Do kogo pasują i po co je nosić?

Kolczyki z angielskim zapięciem miło zaskoczą każdego, komu zależy na nietuzinkowym dopełnieniu stylizacji. Są świetnym wyborem, jeśli w swoim stylu inspirujesz się ponadczasową elegancją i lubisz unikalne, wytworne rozwiązania. Jeśli zdarzało Ci się zapodziać gdzieś ulubioną biżuterię przez problematyczne zapięcie, z tymi nie będziesz musiała się o to martwić. Są bezkonkurencyjne pod względem wygody, dlatego bardzo chętnie kupuje się je do noszenia przez maluchy. Złote kolczyki z angielskim zapięciem dla dzieci są wdzięcznym rozwiązaniem, gdy zależy Ci, aby mieć pewność, że smyk nie zgubi wartościowej ozdoby. Często wybierają je rodzice jako pierwszy model biżuterii, który ofiarowują w prezencie swojemu dziecku, ponieważ nic nie stanowi tak dobrego testu dla wytrzymałości zapięcia jak zabawy każdego malucha. Ten typ kolczyków jest polecany dla osób z aktywnym trybem dnia, gdy zależy Ci, aby dobrze się reprezentować, ale również być pewnym swoich stylizacji. Warto zakładać złote kolczyki z angielskim zapięciem po niedawnym przekłuwaniu uszu, ponieważ dają pewność, że zabieg nie pójdzie na marne, a biżuteria nie podrażni skóry. Są must have każdej kobiety, której zależy na elegancji oraz unikalności wybieranych dodatków i powinny, jak najszybciej znaleźć się w Twojej błyszczącej kolekcji. Wiele modeli możesz obejrzeć pod następującym adresem: https://www.giouno.com/bizuteria-damska/bizuteria-zlota/kolczyki-zlote/kolczyki-zlote-na-angielskim-zapieciu.

Jak założyć kolczyki z angielskim zapięciem?

Ubieranie tej biżuterii jest łatwe i równie wygodne, co same jej noszenie. Zapięcie angielskie składa się z małego zawiasu, do którego przyczepiona jest ruchoma część przypięcia i nieruchomego elementu zawierającego szczelinkę lub wgłębienie. Aby założyć kolczyk, należy najpierw upewnić się, że zapięcie jest otwarte, a następnie przewlec jedną z części przez ucho, tak aby główny element ozdoby zwisał na dole. Dalej należy delikatnie umieścić ruchomą część w przygotowanym miejscu – szczelinie lub wgłębieniu. Kolczyk w ten sposób zatrzaśnie się i nie wypadnie ani nie zgubi się w ruchu. Dzięki temu można spokojnie ubierać je przy noszeniu np. czapek.

Więc jak zdjąć kolczyki z angielskim zapięciem? Najpierw należy wyjąć ruchomy element przypięcia z zatrzasku, potem można bezpiecznie wyjąć biżuterię z ucha.

Angielskie zapięcie charakteryzuje kolczyki szykowne i prestiżowe, które możesz spokojnie nosić, mając pewność, że nie zgubisz wartościowej ozdoby. Są trafionym wyborem, przy wybieraniu prezentu dla rodziny i przyjaciół, którzy nie pogardzą wyjątkową i przepiękną biżuterią.

Jeden komentarz do “Kolczyki z angielskim zapięciem – do kogo pasują?

Możliwość komentowania została wyłączona.