Kategorie:

Niezbędne akcesoria reklamowe

Relacje z klientami są czymś, co buduje wizerunek firmy, a zarazem pomagają budować świadomość i rozpoznawalność marki. Każdy szanujący się przedsiębiorca wie, że wyprodukowanie drobnych gadgetów, rozdawanych później klientom, może sprawić, że zapamiętają oni taką firmę. Gdzie zatem nabywać takie akcesoria reklamowe? Zapraszamy do lektury.

Co dają gadgety reklamowe?

W paru słowach powiedzieliśmy już o tym we wstępie, jednak trzeba rozszerzyć to zagadnienie, bo jest dosyć ważne. Prowadząc przedsiębiorstwo, które sprzedaje jakieś usługi czy produkty, warto dorzucać pewne gratisy w podziękowaniu za skorzystanie z oferty naszej firmy. Od wielu lat żyjemy coraz szybciej, ludzie nie mają czasu zapoznawać się z długimi opisami firmy, które znajdują się na ulotkach – musi ich przyciągnąć realny produkt, bądź krótkie treściwe hasło, w którym będzie zawarta cała esencja usług Twojego przedsiębiorstwa. Ktoś może pomyśleć, że to drobnostki, ale zaufaj – one nie kosztują zbyt wiele, a ofiarując produkty reklamowe robisz milowy krok w celu zbudowania dobrej opinii o firmie.

Jakie są najlepsze akcesoria reklamowe?

1. Długopis

Długopis to jeden z najczęściej stosowanych gadgetów reklamowych. Co prawda jest to oklepane rozwiązanie, jednak cały czas skuteczne, ponieważ korzystamy z niego bardzo często i możemy go potrzebować w niespodziewanych chwilach. Trzeba też jednak obiektywnie powiedzieć, że wiele firm oferuje swoim klientom długopisy wadliwej jakości i w efekcie cel jest odwrotny od zamierzonego. Taki klient będzie kojarzyć firmę z tandetą i produktem wciśniętym na siłę. Jeżeli jesteś przekonany o tym, że będziesz chciał kupić partię długopisów z logo i danymi Twojej firmy, to postaraj się współpracować z podmiotami produkującymi długopisy o dobrej jakości

2. Smycze

Popularne smyczki ciągle są w użyciu. Zazwyczaj korzystają z nich młodzi, którzy zawieszają swoje klucze idąc bawić się na podwórko. Taki gadget ma swego rodzaju ukryte przesłanie – ekspozycję marki. Osoby, które noszą taką smyczkę pokazują logo Twojej firmy, kontakt do Ciebie oraz hasło. Smycz ma tę przewagę nad długopisem, że ma posiada więcej miejsca do rozreklamowania Twojej firmy od długopisu, a jej produkcja jest bardzo tania.

3. Powerbank

Powerbank jest zdecydowanie innym rodzajem gadgetów reklamowych od poprzedników, bo jego zastosowanie jest zgoła odmienne. Dzięki powerbankowi Twój klient będzie mógł naładować telefon czy laptopa, a przy okazji na jego przedzie będzie Twoje logo. To rodzaj gadgetu, który jest dla „geeków” i na pewno młode pokolenie doceni taki podarunek. Pamiętaj przy tym jednak, że taki prezent musi charakteryzować wysoka jakość. Na rynku jest wiele świetnych urządzeń, które nie są drogie, chcąc więc zainwestować w taki gadget musisz mieć świadomość, jak ważne jest to, by produkt był wysokiej jakości

4. Magnesy samoprzylepne

Magnesy samoprzylepne to dość nieoczywisty gadget, jednak jego zastosowanie może być bardzo bogate. Służą m.in. do zamykania teczek, pudełek i opakowań, jak również mogą być stosowane w formie bez kleju do zapięcia plecaków czy toreb w formie wszywki. Jest to bardzo dobra opcja dla klientów, którzy również prowadzą swoje biznesy i dzięki takiemu gadgetowi możesz zachęcić ich do korzystania z usług Twojej firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany takim gadgetem, to warto skorzystać z oferty Kakado.

5. Magnesy na lodówkę

Jest to rodzaj gadgetu, który firmy stosują coraz częściej z prostego powodu – codziennie korzystamy z lodówki, sięgając po różne produkty spożywcze i tym samym spoglądamy na logo firmy, które w przyszłości utrwali się w głowie takiego klienta. Korzystanie z magnesu daje możliwości wykorzystania określonej przestrzeni, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Jest to bardzo kreatywny pomysł na gadget reklamowy i z pewnością warto po niego sięgnąć.
Pamiętaj, że są to nasze subiektywne propozycje i być może masz lepsze pomysły na gadgety, jednak staraliśmy się w naszym artykule poruszyć drobiazgi z różnego zakresu cenowego i o różnej charakterystyce.

Jeden komentarz do “Niezbędne akcesoria reklamowe

Możliwość komentowania została wyłączona.