Kategorie:

Jak używać jajek wibrujących?

Rynek gadżetów erotycznych stale poszerza swoją ofertę i dlatego możliwości wyboru produktu, który przyniesie upragnioną rozkosz także staje się nieomal nieograniczony. Niezwykłym i dość specyficznym gadżetem, po który coraz chętniej sięgają różne osoby, są jajka wibrujące. Co sprawia, że ów przedmiot przyciąga zarówno singli, jak i osoby w związkach oraz czego można się po nim spodziewać? Dowiedz się, dla kogo przeznaczone są jajka wibracyjne i jak ich używać.

Czym są jajka wibrujące?

Jajka wibracyjne stanowią gadżet inny niż wszystkie. Jak można domyślić się po samej nazwie, ich kształt najczęściej przypomina jajeczko, chociaż zdarzają się urządzenia, których design kojarzy się także z pociskiem lub kulkami; przykładem może być różowe jajko wibracyjne z pilotem bezprzewodowym OTOUCH LOTUS. Niejedna osoba, która zetknie się z jajeczkami wibracyjnymi, na pewno usłyszy, że przypominają one nieco słynne już na całym świecie kulki gejszy. Na czym zatem polega zasadnicza różnica między poszczególnymi sprzętami? Przede wszystkim pełnią one inne funkcje. Kulki gejszy wyposażone są w ciężarki, które pozwalają na ćwiczenie mięśni dna miednicy. Jajeczka natomiast mają zamontowane silniczki, co ma zapewnić użytkowniczkom przede wszystkim przeżywanie przyjemności. Masaż i wibracje wywołane przez silniczek jajeczek z pewnością należy do odczuć, które bardzo zapadają w pamięć.

Jak używać jajek wibracyjnych?

Wiele osób zastanawia się, jak używać jajek wibracyjnych i co odróżnia je od tradycyjnych urządzeń masujących? Ich działanie opiera się głównie na stymulacji wewnętrznej, czyli dopochwowej, chociaż, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich również do masażu łechtaczki. Tutaj ich działanie jednak się nie kończy. W odróżnieniu od tradycyjnych wibratorów posiadają jedną, zasadniczą cechę, która sprawia, że coraz chętniej sięgają po nią osoby szukające urozmaiceń w sypialni i poza nią. Do głównych funkcji jajek wibracyjnych należy bowiem możliwość aplikacji i korzystania z ich dobrodziejstw w każdym dogodnym dla siebie momencie. Funkcja masażu służy zatem nie tylko w zaciszu własnego domu, ale może przynieść rozkosz również i poza nią. Wszystko to za sprawą kilku zasadniczych opcji, jakie posiadają jajka wibracyjne. Przede wszystkim silniczek, w który są wyposażone, jest nadzwyczaj cichy. Wszystko to, aby nikt postronny nie zorientował się, że w danym momencie korzystasz z mocy jajka wibracyjnego. Po drugie, możliwość włączenia go oraz kontroli nad siłą i szybkością wibracji zapewnia specjalny pilot. Sterowanie jajeczkiem jest dzięki temu nie tylko wyjątkowo wygodne, ale przede wszystkim możliwe niezależnie od sytuacji. Co więcej, pozwala na znaczące urozmaicenie zabaw erotycznych. Pilot możesz dzierżyć sama lub oddać go we władanie swojemu partnerowi. Większość gadżetów typu jajeczko wibrujące pozwala na jego obsługę pilotem nawet z innego pokoju. Kontrola nad Twoją przyjemnością może przynieść zatem rozkosz zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi. Ze względu na wspomnianą już dyskrecję urządzenia, zabawa może zostać przeniesiona poza sypialnię: zarówno w przestrzeń publiczną, jak i pod prysznic czy do wanny (większość jajeczek jest w pełni wodoodporna, jak np. Lyla 2 od marki LELO). Pozwala to na niemal nieograniczone możliwości zabawy urządzeniem.

Jajko wibrujące – dla kogo?

Dla kogo zatem jest ów gadżet. Odpowiedź nie powinna nikogo zaskoczyć – jajka wibrujące mogą służyć każdemu. Z ich mocy korzysta już wiele kobiet, zarówno singielek, które pragną urozmaicić solowe sesje masturbacji, jak i pań pozostających w związkach. Jajeczka pozwalają na włączenie do zabawy partnera i pozwalają na cieszenie się wyjątkowo satysfakcjonującą grą wstępną. Zaopatrując się w jajeczko wibracyjne warto zwracać uwagę nie tylko na model, ale także miejsce, w którym dokonujemy zakupu. Erotic Med należy do jednego ze sklepów cieszących się powszechnym uznaniem klientów oraz zapewniających sprzęt najwyższej jakości, pochodzącym od sprawdzonych i cenionych na całym świecie producentów gadżetów erotycznych.

Jeden komentarz do “Jak używać jajek wibrujących?

Możliwość komentowania została wyłączona.