seks
Kategorie:

Czym jest cuckold?

Zazwyczaj partnerzy w związku obawiają się zdrady i robią wszystko, aby do niej nie doszło. Jednak pojawił się nowy trend, w którym jedna ze stron doświadcza podniecenia seksualnego, fantazjując o prawdziwej lub fikcyjnej zdradzie stałego partnera. Niektóre pary realizują te imaginacje o „przyprawianiu rogów” w realnym świecie.

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest cuckold, czyli kontrolowana zdrada. To termin, który w tej, angielskiej formie odnosi się do mężczyzn i oznacza, po prostu „rogacza”. Kobiety w takim związku nazywane są hot wives lub hotties. Istnieje również określenie na tę wspólną praktykę zwane cuckoldry.

Osoby praktykujące zdrady kontrolowane muszą być partnerami życiowymi, parami zaręczonymi lub małżonkami. Częściej to mężczyzna w pełni świadomy zdrad partnerki czy żony czerpie satysfakcję z faktu, że jego kobieta uprawia seks z innymi mężczyznami. Zwykle wiąże się to z praktykami typu BDSM, a także ekshibicjonizmem.

Co to jest cuckold i jak wygląda w praktyce?

Czy kobieta może w każdej chwili wykonać “skok w bok”? Nie całkiem. Na tym polega kontrola, że partner bierze udział w całym procesie. Oznacza to, że para wspólnie szuka mężczyzny lub kilku, z którym umawia się kobieta. Podczas gdy przypadkowy partner dobrze bawi się z jedną stroną, druga najczęściej znajduje się w tym samym pokoju, obserwując akt seksualny. W wyjątkowych przypadkach uczestniczy również w stosunku seksualnym. Równie częstą praktyką jest nagrywanie i fotografowanie całej sytuacji. Panowie czujący podniecenie w czasie obserwacji z ukrycia najczęściej podglądają spotkanie z innego pomieszczenia.

Co to znaczy cuckold? Możliwe scenariusze 

Jest w wiele odmian kontrolowanej zdrady, na które godzą się lub są zmuszani partnerzy. Wśród najpopularniejszych należy przytoczyć kilka poniższych scenariuszy:

  • mąż wynajmuje żonę na kilka dni lub godzin jednemu lub kilku mężczyznom – warunki „najmu” są z góry omówione. Po powrocie partnerka przekazuje partnerowi nagranie z niewierności;
  • para zaprasza mężczyznę – mąż przygotowuje żonę, „rozgrzewa” ją, a tak naprawdę pobudza przed przekazaniem dominatorowi. Partnerka z innym mężczyzną odbywa stosunek na oczach męża. Jednocześnie żona w każdy możliwy sposób demonstruje swoje podekscytowanie. Życiowy partner nie wchodzi w kontakt seksualny, tylko obserwuje i masturbuje się. W tym scenariuszu mąż inicjuje seks;
  • inicjatorem cuckoldu jest żona – kobieta i dominator feminizują męża, czyli traktują jak kobietę. Wyraża się to w tym, że oboje, odgrywając role kobiet, uczestniczą w stosunku seksualnym z zaproszonym partnerem. Mąż uprawia z nim seks oralny, a dominator angażuje się z nim w seks analny. Dodatkowa osoba jest w pozycji aktywnej, życiowy partner w pozycji pasywnej. Zarówno mąż, jak i żona akceptują taki scenariusz, nie ma w nim elementu przymusu pomimo tego, że jest to jeden z ekstremalnych przykładów zdrady kontrolowanej. 

Kontrolowane zdrady – kontrowersje

Czas sobie odpowiedzieć, jaki jest sens tego zjawiska w związku  Wielu partnerom trudno nawet wyobrazić sobie, że ich ukochany szuka atrakcji poza tymi dostarczanymi przez męża czy żonę. Jeśli jednak czasem fantazjujesz o przyglądaniu się kontrolowanej zdradzie, być może, powinieneś rozważyć taki krok.

Niemniej jednak należy pamiętać, że takie gry mogą zmienić charakter związku. Niekoniecznie go pogarszają, ponieważ niektóre pary chwalą te praktyki, ale możliwe, że nie spojrzycie na siebie ponownie w ten sam sposób. Zajrzyj na https://www.miastokobiet.pl/zdrada-kontrolowana-czyli-co-to-znaczy-cuckold/ i poznaj szerszy aspekt tego typu aktywności seksualnej. Pamiętaj jednak, że z pewnością zły moment na granie w tę grę stanowi kryzys między małżonkami. To więcej niż pewne, że próba realizacji swojej fantazji w takim czasie tylko przyspieszy rozpad związku.

Warto też przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji wyjaśnić partnerowi, czym jest cluckold. Jeśli para czuję satysfakcję związaną z takimi praktykami w związku, nie należy się martwić. Gorzej jednak z tymi, którzy chcą pozbyć się swoich skłonności i zgłaszają się z nimi do specjalistów.