Kategorie:

Bodystocking – co to jest i jak można podkręcić atmosferę w sypialni?

Gdy do związku wkrada się nuda, seks przestaje być niesamowitym, zmysłowym doświadczeniem, stając się przykrym obowiązkiem. Jest to ostatnia rzecz, jakiej ktokolwiek chce. Istnieją różne sposoby na zwiększenie temperatury w sypialni. Niektóre działają w konkretnym przypadku, a niektóre nie. Jedno natomiast jest pewne: większość mężczyzn to wzrokowcy. Lubią obserwować swoją zdobycz, zanim ostatecznie się z nią rozprawią. Kiedy od razu rozbierasz się do naga, nie pozwalasz Twojemu partnerowi zdobywać się kawałek po kawałku. Czasami lepiej dla faceta, jak na główne danie chwilę poczeka. Ludzka natura sprawia, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety czuja satysfakcję, odkrywając tajemnicę. Dlatego warto popracować nad własną niedostępnością.

Aby kobieta dobrze czuła się w trakcie seksu i w pełni oddawała się ukochanemu (nawet jeśli tylko w łóżku), przede wszystkim musi czuć się dobrze sama ze sobą. Warto zadbać o odpowiednią dietę i wysiłek fizyczny w celu poprawienia zdrowia, a co za tym idzie – pewności siebie. Kiedy ogień w sypialni wygasa, warto spróbować różnego rodzaju eksperymentów. Wejdźcie w rolę, spróbujcie BDSM albo zaproście kochankę lub kochanka do trójkąta. Wszystko jest dla ludzi, a utraconą namiętność trudno odzyskać. Jeśli nie próbowałaś wcześniej seksu grupowego lub role-play ze swoim partnerem, warto zacząć od podstaw, czyli odpowiedniej garderoby. Pomoże w tym bielizna erotyczna – bodystocking. 

Bodystocking – co to jest?

Bodystocking to rodzaj bielizny erotycznej, która ma za zadanie zakrywać niektóre części ciała. Może zasłaniać nogi, ręce, piersi czy tułów, w zależności od modelu i firmy, a przede wszystkim własnych preferencji. Bodystocking wykonany jest z elastycznego, dobrze dopasowującego się do ciała materiału, który przypomina legginsy czy pończochy. Nie trzeba chyba mówić, jak na te części garderoby reagują mężczyźni. Prześwitująca, śliska bielizna zakrywająca niektóre części Twojego pięknego ciała podkręci wyobraźnię ukochanego. Kiedy już przebierzesz się w bodystocking, zaskocz go. Zrób to tak, żeby nie wiedział. Zamknij się w łazience na godzinę, zrób mocny, efektowny makijaż, ubierz prześwitującą bieliznę i dopiero wtedy pokaż się jemu. Gwarantujemy, że będziesz musiała zbierać jego szczękę z podłogi.

Bodystocking – jak nosić?

Zakładanie bodystocking należy zacząć od stóp, tak samo jak w przypadku rajstop czy legginsów. Należy wybrać odpowiedni rozmiar i wziąć pod uwagę, że materiał jest elastyczny, podatny na rozciąganie. Niektóre rodzaje bodystocking mają specjalne otwory na miejsca intymne. Na pierwszy raz warto wybrać taki model, który zakryje całe ciało, dzięki czemu oszczędzisz sobie nerwów przy zakładaniu. Warto testować różne rodzaje, żeby znaleźć bieliznę, w której poczujesz się seksownie i zjawiskowo. 

Bielizna bodystocking jako popularny fetysz

Możesz nawet nie wiedzieć o tym, że Twój mężczyzna pragnie zobaczyć cię w bodystockingu, ale nigdy o tym nie powiedział. Polacy nadal za mało rozmawiają o seksie, który stanowi temat tabu. Do tej grupy zalicza się również fetysze i fantazje, które są kompletnie naturalne. Nienaturalne natomiast jest udawanie, że nie istnieją. Z tego względu bodystocking idealnie nada się do podgrzania temperatury w sypialni. Tym bardziej, jeśli wcześniej nie nosiłaś erotycznej bielizny.

Bodystockings w magicznabielizna.pl będzie idealnym wyborem na początek. Wysoka jakość i pasja sprawiają, że z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie… oraz swojego ukochanego. W końcu to dla Was obojga zechcesz przebrać się w seksowny strój. Pamiętaj – nigdy nie pokazuj wszystkiego od razu i najpierw skup się na tym, aby skusić partnera. Czekaj jak najdłużej z pokazaniem części intymnych, buduj napięcie.

Jeśli temperatura w Twoim związku spadła, nie przejmuj się, tylko weź sprawy w swoje ręce. Warto zacząć od seksownej, pobudzającej wyobraźnię bielizny. Doprowadź swojego mężczyznę do takiego wrzenia, że w pewnym momencie nie wytrzyma i zerwie z ciebie bieliznę, tak jak zawsze o tym marzyłaś. Być może będzie to wasze remedium na rutynę oraz nudę w sypialni.